"BACA" - Agroturystyka
Rudawa 3
57-520 Długopole Zdrój
tel/fax: 074 813-90-97

www.baca.bystrzyca.pl

baca@bystrzyca.pl
rudawabaca@wp.pl

projekt i wykonanie:
panterek.net

Do Państwa dyspozycji w BACY znajdują się 1, 2, 3, 4 - osobowe pokoje z węzłem sanitarnym. Posiadamy obszerną świetlico-jadalnię, barek ze słodyczami oraz salkę telewizyjną.

Cennik:
- nocleg bez wyżywienia: od 30 złotych
- nocleg z wyżywieniem: od 60 złotych

Stałym klientom oferujemy rabaty, istnieje możliwość negocjacji cen w przypadku dłuższych pobytów oraz grup zorganizowanych.

Na terenie BACY znajduje się wiele atrakcji które umilą Państwu pobyt. Plac zabaw dla dzieci, nieduży basenik dla ochłody, oddalone nieco od domu miejsce na ognisko i grilla, oraz taras ze wspaniałą panoramą na czeską stronę doliny Dzikiej Orlicy i Gór Orlickich.
Do dyspozycji boisko do gier zespołowych (koszykówka, siatkówka, tenis) oraz stół pingpongowy i rzutki w świetlicy. Posiadamy także dekodery Cyfry+ oraz Polsatu Cyfrowego.

Niewątpliwym plusem BACY jest rodzinna atmosfera. Ma na to wpływ głównie miła obsługa, która zawsze chętnie służy informacjami na temat okolicy.
Najlepszym źródłem wiedzy jest jednak gospodarz obiektu, dla którego Góry Bystrzyckie nie mają tajemnic. Historia Rudawy, informacje turystyczne i krajoznawcze, pomoc w organizowaniu planów wakacyjnych, na to wszystko można liczyć w trakcie rozmowy z panem Ryszardem.